Rohozecká liga 2015
Podrobnosti
Aktualizováno 19. 9. 2014 9:00
Zveřejněno 1. 1. 2014 0:00
Napsal Libor Vondráček
Dne 19.9.2015 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2015 (Místo konání: Tisová u St. Sedliště - restaurace Práce, pořadatel: 722801024).
Fotogalerie
Třetí zářijovou sobotu se v restauraci Práce v Tisové u Starého Sedliště sešlo 56 hráčů z 13 družstev na osmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladislav Doležal před Robertem Maškem a třetí byl Jiří Turek. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar J. Hradec před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě bylo družstvo Severozápadu. Ve druhém kole zvítězil Milan Mareček před Danem Petříkem a na třetím místě skončil Pavel Plucar. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní
Sobi A před družstvem MK EUTIT M. Lázně B a na třetím místě skončilo družstvo
Mariášová Perleť. Ve třetím kole vyhrál Miloš Kučera před Jiřím Davidem a třetí skončil Antonín Mejsnar. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Honda Alda team H. Jelení. Celkovým vítězem turnaje se stal Milan Mareček, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Antonín Mejsnar a třetí byl Dan Petřík. Aktivitu na turnaji vyhrál Robert Mašek. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Mariášová Perleť před družstvem MK EUTIT M. Lázně B a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A.
1 Mareček Milan Mariášová Perleť 619 16 63 79 32 100 200 300 62 90 76 166 48 206 339 545 142 2 Mejsnar Antonín *Plnotuční 859 75 54 129 44 22 74 96 38 57 178 235 56 154 306 460 138 3 Petřík Dan Severozápad 819 22 69 91 35 79 223 302 59 38 75 113 43 139 367 506 137 4 Mašek Robert Mariášová Perleť 690 44 148 192 59 -42 88 46 22 7 222 229 49 9 458 467 130 5 Tislický Jan Labská Mělník 585 17 43 60 27 48 121 169 49 59 115 174 54 124 279 403 130 6 Hnojský Roman MK EUTIT Mariánské Lázně B 262 53 100 153 49 27 45 72 28 32 148 180 52 112 293 405 129 7 Svoboda Daniel Falešní sobi A 535 27 110 137 45 154 97 251 54 -9 81 72 25 172 288 460 124 8 Plucar Pavel Vajgar Jindřichův Hradec 897 32 121 153 47 58 156 214 56 -20 81 61 21 70 358 428 124 9 Srb Michael Honda Česká Lípa 1475 80 92 172 52 34 55 89 33 -34 167 133 37 80 314 394 122 10 Kučera Miloš Alda team Horní Jelení 832 -44 138 94 31 -26 83 57 25 87 214 301 62 17 435 452 118 11 Bříza Vladimír Alda team Horní Jelení 326 40 133 173 50 11 129 140 44 -81 139 58 22 -30 401 371 116 12 Kuc Radek Jizeran Doubrava 947 -15 44 29 19 57 77 134 46 68 82 150 47 110 203 313 112 13 Šampalík Václav KPŽE Budislavice 1212 63 38 101 36 43 43 86 29 80 76 156 45 186 157 343 110 14 Liška Zdeněk MK EUTIT Mariánské Lázně B 626 50 52 102 37 -17 195 178 41 -45 119 74 30 -12 366 354 108 15 Picek Břetislav Plnotuční 857 4 63 67 29 43 51 94 35 6 104 110 41 53 218 271 105 16 Mejsnar Jan Plnotuční 858 -109 116 7 24 -31 243 212 39 33 67 100 40 -107 426 319 103 17 Křapka Antonín *Honda Česká Lípa 1476 -13 73 60 28 83 102 185 52 -85 118 33 19 -15 293 278 99 18 David Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 506 -21 16 -5 8 6 75 81 30 81 172 253 59 66 263 329 97 19 Hovězák Dušan MK EUTIT Mariánské Lázně A 420 70 50 120 43 16 107 123 43 -20 42 22 11 66 199 265 97 20 Čunát Jaroslav KPŽE Budislavice 141 -46 71 25 21 14 128 142 45 -28 108 80 31 -60 307 247 97 21 Rataj Richard Falešní sobi A 536 2 13 15 12 57 82 139 48 50 47 97 36 109 142 251 96 22 Kubiska Jiří *Vajgar Jindřichův Hradec 1219 -4 47 43 23 49 60 109 42 15 53 68 28 60 160 220 93 23 Kubát Milan Mariášová Perleť 687 50 124 174 54 -29 32 3 6 -11 97 86 32 10 253 263 92 24 Škaloud Miroslav *Plnotuční 1218 32 130 162 48 -6 95 89 34 -10 19 9 8 16 244 260 90 25 Vojtěch Antonín Jizeran Doubrava 851 -77 48 -29 11 -10 109 99 37 -3 113 110 42 -90 270 180 90 26 Doležal Vladislav Plnotuční 1460 48 156 204 62 -72 6 -66 0 7 64 71 24 -17 226 209 86 27 Poláček Josef MK EUTIT Mariánské Lázně A 633 -37 79 42 25 -24 57 33 15 49 84 133 46 -12 220 208 86 28 Růžek Jaroslav Severozápad 803 27 90 117 39 -35 59 24 10 -43 156 113 35 -51 305 254 84 29 Šturm Daniel Falešní sobi B 973 -13 12 -1 7 1 82 83 31 11 96 107 44 -1 190 189 82 30 Bartyzal Miloš Severozápad 821 54 78 132 46 37 16 53 18 25 14 39 14 116 108 224 78 31 Kříž Lubomír KPŽE Budislavice 235 -136 33 -103 1 20 45 65 27 40 112 152 50 -76 190 114 78 32 Křížová Marie KPŽE Budislavice 342 -4 33 29 18 30 29 59 21 97 31 128 38 123 93 216 77 33 Hinterholzinger Petr MK EUTIT Mariánské Lázně B 1491 -5 26 21 14 56 43 99 37 35 38 73 26 86 107 193 77 34 Fanta Tomáš Falešní sobi A 319 32 49 81 34 -20 17 -3 4 38 59 97 39 50 125 175 77 35 Hošek Martin Falešní sobi B 975 19 12 31 17 46 136 182 50 5 9 14 9 70 157 227 76 36 Pánek Jindřich Falešní sobi A 706 -37 21 -16 2 31 119 150 47 29 50 79 27 23 190 213 76 37 Turek Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 871 42 141 183 56 -51 81 30 17 -138 52 -86 3 -147 274 127 76 38 Hlas František MK EUTIT Mariánské Lázně B 164 17 26 43 20 63 43 106 40 11 28 39 13 91 97 188 73 39 Munia Kamil Falešní sobi B 731 19 92 111 38 -205 22 -183 1 -3 90 87 33 -189 204 15 72 40 Jedlička David Falešní sobi B 824 -3 137 134 40 -67 69 2 14 -64 105 41 16 -134 311 177 70 41 Bučil Petr Alda team Horní Jelení 249 -39 48 9 16 17 15 32 13 2 86 88 34 -20 149 129 63 42 David Pavel Vajgar Jindřichův Hradec 505 28 91 119 42 9 31 40 16 -30 21 -9 4 7 143 150 62 43 Patočka František Jizeran Doubrava 853 36 73 109 41 5 27 32 12 -50 51 1 7 -9 151 142 60 44 Janko Rudolf Honda Česká Lípa 864 -31 16 -15 3 -50 118 68 26 11 59 70 29 -70 193 123 58 45 Trojan Štěpán Mariášová Perleť 659 24 37 61 26 18 61 79 32 -54 12 -42 0 -12 110 98 58 46 Horna Pavel Honda Česká Lípa 949 9 59 68 30 -8 36 28 11 -59 66 7 10 -58 161 103 51 47 Štola Vladimír *Pražské Hvězdy 429 -53 43 -10 9 -83 127 44 24 19 31 50 18 -117 201 84 51 48 Houžvička Vlastimil Labská Mělník 365 -19 108 89 33 -146 22 -124 2 8 33 41 15 -157 163 6 50 49 Novotný Petr Labská Mělník 1461 -36 59 23 22 -7 60 53 19 -15 18 3 6 -58 137 79 47 50 Tomáš Petr Labská Mělník 584 -25 38 13 15 -72 64 -8 9 -21 82 61 21 -118 184 66 45 51 Richtr Jaroslav Plnotuční 321 -42 28 -14 4 -7 61 54 23 -43 90 47 17 -92 179 87 44 52 Kosek Zdeněk Jizeran Doubrava 852 14 7 21 13 -15 63 48 20 -33 31 -2 5 -34 101 67 38 53 Hobl Jaroslav MK EUTIT Mariánské Lázně A 100 -46 37 -9 5 -19 23 4 7 9 57 66 23 -56 117 61 35 54 Pokorný Jaroslav Honda Česká Lípa 862 -25 29 4 10 11 8 19 8 -28 52 24 12 -42 89 47 30 55 Václavík Alois MK EUTIT Mariánské Lázně A 6 -77 40 -37 6 -154 42 -112 3 - - - - -231 82 -149 9 56 Semorád Jan *Vajgar Jindřichův Hradec 797 -89 17 -72 0 -49 34 -15 5 -172 38 -134 2 -310 89 -221 7
1 Mariášová Perleť Mareček M , Mašek R , Kubát M , Trojan Š 4 110 335 14 145 76 349 12 116 86 395 14 129 272 1079 40 390 40 2 MK EUTIT Mariánské Lázně B Hnojský R , Liška Z , Hinterholzinger P , Hlas F 32 120 178 9 106 102 281 14 118 22 305 10 108 244 764 33 332 33 3 Falešní sobi A Svoboda D , Rataj R , Fanta T , Pánek J 13 61 172 5 91 242 298 16 149 117 156 8 102 420 626 29 342 29 4 Vajgar Jindřichův Hradec Plucar P , David J , Turek J , David P 1 102 353 16 145 13 312 10 103 31 274 3 84 146 939 29 332 29 5 KPŽE Budislavice Šampalík V , Čunát J , Kříž L , Křížová M 11 13 142 3 75 77 216 8 101 217 219 16 133 307 577 27 309 27 6 Plnotuční Picek B , Mejsnar J , Doležal V , Richtr J 9 -57 335 10 115 5 355 7 97 46 235 9 105 -6 925 26 317 26 7 Alda team Horní Jelení Kučera M , Bříza V , Bučil P 7 -43 319 8 97 2 227 4 82 8 439 12 118 -33 985 24 297 24 8 Severozápad Petřík D , Růžek J , Bartyzal M 12 103 237 12 120 81 298 5 87 20 245 5 92 204 780 22 299 22 9 Falešní sobi B Šturm D , Hošek M , Munia K , Jedlička D 15 35 241 7 95 -20 287 6 95 -56 291 6 93 -41 819 19 283 19 10 Jizeran Doubrava Kuc R , Vojtěch A , Patočka F , Kosek Z 10 35 124 1 73 32 249 9 103 15 246 7 96 82 619 17 272 17 11 Labská Mělník Tislický J , Houžvička V , Novotný P , Tomáš P 3 -38 210 4 82 -31 245 3 77 46 230 4 90 -23 685 11 249 11 12 Honda Česká Lípa Srb M , Janko R , Horna P , Pokorný J 8 64 180 6 92 -24 209 2 70 -51 278 1 78 -11 667 9 240 9 13 MK EUTIT Mariánské Lázně A Hovězák D , Poláček J , Hobl J , Václavík A 5 -44 169 2 74 -27 187 1 65 38 183 2 80 -33 539 5 219 5
Začátek:
sobota 19.9.2015 9:00:00
Startovné:
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Průběh turnaje:
Program turnaje:
9,00 - 9,30 Presentace účastníků a losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,40 - 16,40 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Za družstvo MK EUTIT Mariánské Lázně Václavík Alois, tel : 722 801 024
Tisová u St. Sedliště - restaurace Práce (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Tisová u St. Sedliště 19.9.
1 Mareček Milan Mariášová Perleť 619 16 63 79 32 100 200 300 62 90 76 166 48 206 339 545 142 2 Mejsnar Antonín *Plnotuční 859 75 54 129 44 22 74 96 38 57 178 235 56 154 306 460 138 3 Petřík Dan Severozápad 819 22 69 91 35 79 223 302 59 38 75 113 43 139 367 506 137 4 Mašek Robert Mariášová Perleť 690 44 148 192 59 -42 88 46 22 7 222 229 49 9 458 467 130 5 Tislický Jan Labská Mělník 585 17 43 60 27 48 121 169 49 59 115 174 54 124 279 403 130 6 Hnojský Roman MK EUTIT Mariánské Lázně B 262 53 100 153 49 27 45 72 28 32 148 180 52 112 293 405 129 7 Svoboda Daniel Falešní sobi A 535 27 110 137 45 154 97 251 54 -9 81 72 25 172 288 460 124 8 Plucar Pavel Vajgar Jindřichův Hradec 897 32 121 153 47 58 156 214 56 -20 81 61 21 70 358 428 124 9 Srb Michael Honda Česká Lípa 1475 80 92 172 52 34 55 89 33 -34 167 133 37 80 314 394 122 10 Kučera Miloš Alda team Horní Jelení 832 -44 138 94 31 -26 83 57 25 87 214 301 62 17 435 452 118 11 Bříza Vladimír Alda team Horní Jelení 326 40 133 173 50 11 129 140 44 -81 139 58 22 -30 401 371 116 12 Kuc Radek Jizeran Doubrava 947 -15 44 29 19 57 77 134 46 68 82 150 47 110 203 313 112 13 Šampalík Václav KPŽE Budislavice 1212 63 38 101 36 43 43 86 29 80 76 156 45 186 157 343 110 14 Liška Zdeněk MK EUTIT Mariánské Lázně B 626 50 52 102 37 -17 195 178 41 -45 119 74 30 -12 366 354 108 15 Picek Břetislav Plnotuční 857 4 63 67 29 43 51 94 35 6 104 110 41 53 218 271 105 16 Mejsnar Jan Plnotuční 858 -109 116 7 24 -31 243 212 39 33 67 100 40 -107 426 319 103 17 Křapka Antonín *Honda Česká Lípa 1476 -13 73 60 28 83 102 185 52 -85 118 33 19 -15 293 278 99 18 David Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 506 -21 16 -5 8 6 75 81 30 81 172 253 59 66 263 329 97 19 Hovězák Dušan MK EUTIT Mariánské Lázně A 420 70 50 120 43 16 107 123 43 -20 42 22 11 66 199 265 97 20 Čunát Jaroslav KPŽE Budislavice 141 -46 71 25 21 14 128 142 45 -28 108 80 31 -60 307 247 97 21 Rataj Richard Falešní sobi A 536 2 13 15 12 57 82 139 48 50 47 97 36 109 142 251 96 22 Kubiska Jiří *Vajgar Jindřichův Hradec 1219 -4 47 43 23 49 60 109 42 15 53 68 28 60 160 220 93 23 Kubát Milan Mariášová Perleť 687 50 124 174 54 -29 32 3 6 -11 97 86 32 10 253 263 92 24 Škaloud Miroslav *Plnotuční 1218 32 130 162 48 -6 95 89 34 -10 19 9 8 16 244 260 90 25 Vojtěch Antonín Jizeran Doubrava 851 -77 48 -29 11 -10 109 99 37 -3 113 110 42 -90 270 180 90 26 Doležal Vladislav Plnotuční 1460 48 156 204 62 -72 6 -66 0 7 64 71 24 -17 226 209 86 27 Poláček Josef MK EUTIT Mariánské Lázně A 633 -37 79 42 25 -24 57 33 15 49 84 133 46 -12 220 208 86 28 Růžek Jaroslav Severozápad 803 27 90 117 39 -35 59 24 10 -43 156 113 35 -51 305 254 84 29 Šturm Daniel Falešní sobi B 973 -13 12 -1 7 1 82 83 31 11 96 107 44 -1 190 189 82 30 Bartyzal Miloš Severozápad 821 54 78 132 46 37 16 53 18 25 14 39 14 116 108 224 78 31 Kříž Lubomír KPŽE Budislavice 235 -136 33 -103 1 20 45 65 27 40 112 152 50 -76 190 114 78 32 Křížová Marie KPŽE Budislavice 342 -4 33 29 18 30 29 59 21 97 31 128 38 123 93 216 77 33 Hinterholzinger Petr MK EUTIT Mariánské Lázně B 1491 -5 26 21 14 56 43 99 37 35 38 73 26 86 107 193 77 34 Fanta Tomáš Falešní sobi A 319 32 49 81 34 -20 17 -3 4 38 59 97 39 50 125 175 77 35 Hošek Martin Falešní sobi B 975 19 12 31 17 46 136 182 50 5 9 14 9 70 157 227 76 36 Pánek Jindřich Falešní sobi A 706 -37 21 -16 2 31 119 150 47 29 50 79 27 23 190 213 76 37 Turek Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 871 42 141 183 56 -51 81 30 17 -138 52 -86 3 -147 274 127 76 38 Hlas František MK EUTIT Mariánské Lázně B 164 17 26 43 20 63 43 106 40 11 28 39 13 91 97 188 73 39 Munia Kamil Falešní sobi B 731 19 92 111 38 -205 22 -183 1 -3 90 87 33 -189 204 15 72 40 Jedlička David Falešní sobi B 824 -3 137 134 40 -67 69 2 14 -64 105 41 16 -134 311 177 70 41 Bučil Petr Alda team Horní Jelení 249 -39 48 9 16 17 15 32 13 2 86 88 34 -20 149 129 63 42 David Pavel Vajgar Jindřichův Hradec 505 28 91 119 42 9 31 40 16 -30 21 -9 4 7 143 150 62 43 Patočka František Jizeran Doubrava 853 36 73 109 41 5 27 32 12 -50 51 1 7 -9 151 142 60 44 Janko Rudolf Honda Česká Lípa 864 -31 16 -15 3 -50 118 68 26 11 59 70 29 -70 193 123 58 45 Trojan Štěpán Mariášová Perleť 659 24 37 61 26 18 61 79 32 -54 12 -42 0 -12 110 98 58 46 Horna Pavel Honda Česká Lípa 949 9 59 68 30 -8 36 28 11 -59 66 7 10 -58 161 103 51 47 Štola Vladimír *Pražské Hvězdy 429 -53 43 -10 9 -83 127 44 24 19 31 50 18 -117 201 84 51 48 Houžvička Vlastimil Labská Mělník 365 -19 108 89 33 -146 22 -124 2 8 33 41 15 -157 163 6 50 49 Novotný Petr Labská Mělník 1461 -36 59 23 22 -7 60 53 19 -15 18 3 6 -58 137 79 47 50 Tomáš Petr Labská Mělník 584 -25 38 13 15 -72 64 -8 9 -21 82 61 21 -118 184 66 45 51 Richtr Jaroslav Plnotuční 321 -42 28 -14 4 -7 61 54 23 -43 90 47 17 -92 179 87 44 52 Kosek Zdeněk Jizeran Doubrava 852 14 7 21 13 -15 63 48 20 -33 31 -2 5 -34 101 67 38 53 Hobl Jaroslav MK EUTIT Mariánské Lázně A 100 -46 37 -9 5 -19 23 4 7 9 57 66 23 -56 117 61 35 54 Pokorný Jaroslav Honda Česká Lípa 862 -25 29 4 10 11 8 19 8 -28 52 24 12 -42 89 47 30 55 Václavík Alois MK EUTIT Mariánské Lázně A 6 -77 40 -37 6 -154 42 -112 3 - - - - -231 82 -149 9 56 Semorád Jan *Vajgar Jindřichův Hradec 797 -89 17 -72 0 -49 34 -15 5 -172 38 -134 2 -310 89 -221 7
Tisová u St. Sedliště 19.9.
1 Mariášová Perleť Mareček M , Mašek R , Kubát M , Trojan Š 4 110 335 14 145 76 349 12 116 86 395 14 129 272 1079 40 390 40 2 MK EUTIT Mariánské Lázně B Hnojský R , Liška Z , Hinterholzinger P , Hlas F 32 120 178 9 106 102 281 14 118 22 305 10 108 244 764 33 332 33 3 Falešní sobi A Svoboda D , Rataj R , Fanta T , Pánek J 13 61 172 5 91 242 298 16 149 117 156 8 102 420 626 29 342 29 4 Vajgar Jindřichův Hradec Plucar P , David J , Turek J , David P 1 102 353 16 145 13 312 10 103 31 274 3 84 146 939 29 332 29 5 KPŽE Budislavice Šampalík V , Čunát J , Kříž L , Křížová M 11 13 142 3 75 77 216 8 101 217 219 16 133 307 577 27 309 27 6 Plnotuční Picek B , Mejsnar J , Doležal V , Richtr J 9 -57 335 10 115 5 355 7 97 46 235 9 105 -6 925 26 317 26 7 Alda team Horní Jelení Kučera M , Bříza V , Bučil P 7 -43 319 8 97 2 227 4 82 8 439 12 118 -33 985 24 297 24 8 Severozápad Petřík D , Růžek J , Bartyzal M 12 103 237 12 120 81 298 5 87 20 245 5 92 204 780 22 299 22 9 Falešní sobi B Šturm D , Hošek M , Munia K , Jedlička D 15 35 241 7 95 -20 287 6 95 -56 291 6 93 -41 819 19 283 19 10 Jizeran Doubrava Kuc R , Vojtěch A , Patočka F , Kosek Z 10 35 124 1 73 32 249 9 103 15 246 7 96 82 619 17 272 17 11 Labská Mělník Tislický J , Houžvička V , Novotný P , Tomáš P 3 -38 210 4 82 -31 245 3 77 46 230 4 90 -23 685 11 249 11 12 Honda Česká Lípa Srb M , Janko R , Horna P , Pokorný J 8 64 180 6 92 -24 209 2 70 -51 278 1 78 -11 667 9 240 9 13 MK EUTIT Mariánské Lázně A Hovězák D , Poláček J , Hobl J , Václavík A 5 -44 169 2 74 -27 187 1 65 38 183 2 80 -33 539 5 219 5