září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V10: Kolence
so 23.09. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 30.09. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
PP9: Praha
út 17.10. 18:00 - 00:00

 

září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V10: Kolence
so 23.09. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 30.09. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
PP9: Praha
út 17.10. 18:00 - 00:00

 

#HráčZBPBSBB
1Šenold Vojtěch7885061294380
2Mejsnar Jan-5951557962374
3Kotva Pavel6717301401359
4Hošek Martin193727920355
5Kučera Miloš-244856612355
6Gruner David7786381416348
7Rataj Richard268709977331
8Nečas Jan137805942320
9Polka Marek244609853318
10Mareček Milan5846501234317
#HráčZBPBSB
1Gringos25541955450961
2Vaněk Sharks4712895336657
3Limit Pardubice-7182598188046
4Krákora Pub4052370277545
5MK EUTIT Mariánské Lázně A4032203260643
6Plzeňácí-1591672151342
7Myšoci-91897188840
8Staroplzeňáci-18561450-40631
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B2652242250762
2Nevyzpytatelní-3012831253059
3NML Zdice-4642687222353
4KPŽE Budislavice6842096278051
5Alda Team Horní Jelení-11052386128149
6MK EUTIT Mariánské Lázně B6373880123
7Plzeň II U Levých-5606488813
8Plzeňácí B40828369111
9AC Šárka Notors-158220628
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (5)28316191902270
2David Pavel (87)7185841302264
3Maceška Vladimír (25)21311191332261
4Vlk Stanislav (81)355616971229
5Chaluš Vladimír (78)2869201206225
6Kubiska Jiří (148)401270671211
7Musil František (100)-29563534205
8Korbel Jiří (107)282541823202
9Susko Ladislav (80)85634719198
10Hrubeš Bohumil (108)23343366196
TAB3
#HráčZBPBSBB
5Kučera Miloš26316721935417
1Batík Jiří10333171350440
3Mejsnar Jan-14682188720421
7Jančík Luděk464445909415
2Zachar Miroslav6006801280421
4Štola Vladimír3118201131419
6Jedlička David26965991416
8Hošek Martin1289721100414
9Šenold Vojtěch365217582391
10Mejsnarová Šárka-6605599338
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (5)1410141028121
2Gruner David (6)31547779295
3Hošek Martin (4)3253456692
4Rataj Richard (7)26610036668
5Batík Jiří (11)3622438666
6Štola Vladimír (12)15712127865
7Nečas Jan (8)438606104463
8Pánek Jindřich (17)25527758
9Jedlička David (15)1210311557
10Jančík Luděk (59)46247057
#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel (3)7247371461138
2Šenold Vojtěch (1)9193921311137
3Gruner David (6)7595041263124
4Batík Jiří (11)5144981012124
5Štola Vladimír (12)3657881153120
6Polka Marek (9)373428801110
7Podskalský Jiří (13)330513843104
8Kučera Miloš (5)-27080353394
9Čapla Jiří (22)15446361789
10Baxa Josef (21)-933922-1189
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2017

RL2-2017: Putimov u Pelhřimova (11.2.)

Dne 11.2.2017 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

Druhou únorovou sobotu se v Putimově sešlo 73 hráčů z 13 družstev na druhém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladislav Doležal, druhý byl Zdeněk Kosek a třetí byl Aleš Slabý. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Jizeran Doubrava. Ve druhém kole zvítězil Martin Hošek před Milanem Kůtem a na třetím místě skončil Antonín Mejsnar. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi B. Ve třetím kole vyhrál Miloš Kučera před Tomášem Ševčíkem a třetí skončil Jaroslav Růžek. V družstvech zvítězilo družstvo mariášové sešlosti před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří Turek, který na turnaji vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Vladimír Čerňanský a na třetím místě skončil Jiří David. Aktivitu vyhrál Miloš Kučera. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť.

CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 11.2.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871105101206545778135462719822548189377566148
2Čerňanský VladimírVajgar14524015619650378512244876843085317402124
3David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506178510232779717450495993798277375119
4Petrovaj JanAlda team H.Jelení8673610914546-981919324459814347-17398381117
5Mareček MilanMariášová Perlet619-3698621626831094280931735470274344112
6Fanta TomášFalešní sobi A3198320103217175146452114316445175238413111
7Tislický JanLabská Mělník585612212833-111008932381401784633362395111
8Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65961120181522147681614971114096264360108
9Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8511213414641387110941921210423142217359105
10Chaluš VladimírVajgar1401815916739-33885525-2526223739-50509459103
11Hošek MartinFalešní sobi B97541821234010214825062-3059290113289402102
12Kubát MilanMariášová Perlet6872316518848-217756205248100315429034499
13Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405528814047782710527-683772512419832299
14Kučera MilošAlda team H.Jelení832-5817613-116274158227120627762-5056151197
15Musil František*nezávislí1407526311535267610238-27674247621529197
16Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov89710467171424316020349-266842512129541696
17Růžek JaroslavMariášová sešlost8037495682261833057117174568622731394
18Slabý AlešAlda team H.Jelení8663820624456-11549-66099110038-6834627894
19Janko RudolfHonda Česká Lípa8643511314845710611336442064128623932593
20Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8625684140441051611336711073610220630893
21Souček Václav*Plnotuční150745861314304141521141162446626833492
22Horna PavelHonda Česká Lípa9493482116364562107393939781511818330190
23Kůt MilanLabská Mělník748-381761383012512424959-9813-850-1131330289
24Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8524617422059-141840285785266024930985
25Pražan Josef*Vajgar614-1519618134119110235-591105113-6339733482
26Hrubeš Bohumil*nezávislí14061151621410091191546212741417315432782
27Mejsnar Jan*Plnotuční858-291101-19053416219648-6847828-2633478481
28Doležal Vladislav*Plnotuční1460931332266218123005227791816317233580
29David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-3225-706511017552117384274420825279
30Ševčík TomášMariášová sešlost500-26674142839671572118190597422429878
31Hnojský RomanMK Licita Kladruby262410210631-23836026-291108121-4829524778
32Loužil Miroslav*Mariášová sešlost501-373-3403666102347662138437513120677
33Straka Pavel*nezávislí1408457411938251641454511053312414126575
34Poláček JosefMK Licita Kladruby63340276715-237350172787114414418723173
35Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-5616811223-11616-10003914418349-13332819572
36Šampalík VáclavKPžE Budislavice12121251714222376436201231434218214632870
37Mejsnar AntonínPlnotuční859105363128415824256-8839-490625025668
38Štola VladimírFalešní sobi B4298758320559214747-3032203319923267
39Reich JaroslavJizeran Doubrava150544479126-417116740-2429501624726366
40Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby14911019290315182285849107369911921864
41Špaček Václav ml.*Vajgar6843515919449-5870122-30815111-5331025762
42Strobachová IngridMariášová sešlost4641432466-334411051138189503221424656
43Liška Zdeněk*MK Licita Kladruby626837453-15143-10804016820852-10324814555
44Kuc Radek*Jizeran Doubrava9475828718-525970277510232-2021619650
45Richtr JaroslavPlnotuční321-8472-120-511931422932437516-10330820545
46Jedlička DavidFalešní sobi B8241076862725446918-6119-420-2613911345
47Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219-5122-290-3706723-3757220-5716711043
48Picek BřetislavPlnotuční857-5128-230537112443-6956-130-671558843
49Bartyzal MilošMariášová Perlet821-4878320-3419-15044398322614515142
50Černý MilošLabská Mělník1478-529846912778932-5416-380-941919741
51Dufek ZdeněkVajgar14046239101291637539-24522815412818239
52Mašek Robert*Mariášová Perlet69021385910-44702610-10817119-3318915639
53Matějka Josef*nezávislí1409-1892741762309221-8433503616520138
54Tomáš Petr*Labská Mělník58433579025-12554311-1552372616417038
55Kříž Lubomír ml.KPžE Budislavice998208910937-5868101-15283-690-1902405038
56Šiška LiborKPžE Budislavice740-596340775212937-2146250-316115837
57Munia KamilFalešní sobi A731-10456-480-3361287-2817929-1391985936
58Šáda PetrHonda Česká Lípa3379768524-4332-110-1464510-3515411934
59Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-14970-790-242620455710234-1281532534
60Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-43452039579633-8364-190-871667933
61Hlas FrantišekMK Licita Kladruby16428679528-12731-960-5262100-151160928
62Forman Václav*Mariášová Perlet685-12742-850183856124112539-68922421
63Houžvička VlastimilLabská Mělník365-6125-36011617219-752-730-12588-3719
64Strobachová AlenaFalešní sobi A588-2650241-5046-40-731416817-1492378818
65Houdek JosefMariášová sešlost5029-5017-33013526514-143424-381127418
66Kotva PavelFalešní sobi A63430376711-5828-300-952436-371178017
67Richter Josef*Jizeran Doubrava8543242701338518-2568438-913012116
68Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-246442-338350-1961427-241451219
69Kříž LubomírKPžE Budislavice235749568-4255130-834260-43138958
70Pilský Dušan*nezávislí1434-132070-488-4001431453-4759123
71Škaloud MiroslavPlnotuční1218-4562170-3560253-9227-650-172149-233
72Šturm DanielFalešní sobi B973-10049-510-51490-5239-130-157102-550
73Štoidl Josef*nezávislí544-113120-11010-1000-898-810-20031-1690
CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 11.2.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David J, Plucar P, Semorád J12262531612817733516145123549924159424136541
2Mariášová PerletMareček M, Trojan Š, Kubát M, Bartyzal M4803721012026207778146238121252528172932329
3Jizeran DoubravaVojtěch A, Kosek Z, Reich J, Patočka F1010235514126732999114371335492127872828928
4Honda Česká LípaJanko R, Pokorný J, Horna P, Šáda P812527912125622198881191306633066282627626
5Alda team H.JeleníPetrovaj J, Kučera M, Slabý A, Čejka Z7693968115-23849124612539514147-4412822430824
6VajgarČerňanský V, Chaluš V, Dufek Z40110354911820210678-41390770899542226622
7Mariášová sešlostRůžek J, Ševčík T, Strobachová I, Houdek J35-514821863152459180373161652386732224222
8MK Licita KladrubyHnojský R, Poláček J, Hinterholzinger P, Hlas F572196674-152075715624610981136492124321
9Falešní sobi BHošek M, Štola V, Jedlička D, Šturm D155923378718228412127-112130101296472021420
10Labská MělníkTislický J, Kůt M, Černý M, Houžvička V3-8439657212630110123-91158446-498551924119
11PlnotučníMejsnar A, Richtr J, Picek B, Škaloud M9-1191871128642214128-125138216-1587471715617
12Falešní sobi AFanta T, Munia K, Strobachová A, Kotva P1387107333-12182352-54365891216541417614
13KPžE BudislaviceŠampalík V, Kříž L, Šiška L, Kříž L1115215546756126144-1532523425553381538
Začátek:
sobota 11.2.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)