Rohozecká liga 2015
Podrobnosti
Aktualizováno 31. 10. 2014 9:00
Zveřejněno 1. 1. 2014 0:00
Napsal Libor Vondráček
Dne 31.10.2015 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2015 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 384363160).
Fotogalerie
Poslední říjnovou sobotu se v Putimově sešlo 58 hráčů z 13 družstev na posledním desátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Miloš Kučera před Jaroslavem Růžkem a třetí byl Radek Kuc. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení a na druhém místě bylo družstvo Mariášová Perleť a na třetím místě bylo družstvo Jizeran Doubrava. Ve druhém kole zvítězil Radek Kuc před Jindřichem Pánkem a na třetím místě skončil Milan Kubát. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě skončilo družstvo Jizeran Doubrava. Ve třetím kole vyhrál Petr Šáda před Josefem Pražanem a třetí skončil David Grüner. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi A před družstvem MK EUTIT M. Lázně a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová škola Veselá. Celkovým vítězem turnaje se stal Radek Kuc, který na turnaji také vyhrál produktivitu. Na druhém místě v turnaji skončil Miloš Kučera a třetí byl Josef Poláček. Soutěž aktivity vyhrál Michael Srb. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Falešní Sobi A. Na druhém místě skončilo družstvo Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Jizeran Doubrava.
Celkovým vítězem celé ligy se v jednotlivcích stal Miloš Kučera před Robertem Maškem a třetí skončil Daniel Svoboda.
Celkovým vítězem celé ligy se v družstvech stalo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar J. Hradec.
1 Kuc Radek Jizeran Doubrava 947 77 96 173 56 66 116 182 62 60 54 114 43 203 266 469 161 2 Kučera Miloš Alda team Horní Jelení 832 80 203 283 62 60 91 151 50 28 66 94 41 168 360 528 153 3 Poláček Josef MK EUTIT Mariánské Lázně A 633 35 128 163 50 0 183 183 41 8 109 117 45 43 420 463 136 4 Štola Vladimír *Pražské Hvězdy 429 12 186 198 49 28 104 132 44 51 50 101 36 91 340 431 129 5 Tislický Jan Labská Mělník 585 40 92 132 48 50 50 100 36 12 105 117 45 102 247 349 129 6 Grüner David Falešní sobi A 743 56 34 90 30 10 122 132 40 127 93 220 56 193 249 442 126 7 Pánek Jindřich Falešní sobi A 706 -1 39 38 15 79 109 188 59 83 92 175 50 161 240 401 124 8 Svoboda Daniel Falešní sobi A 535 65 102 167 54 66 75 141 47 -38 66 28 20 93 243 336 121 9 Mašek Robert Mariášová Perleť 690 30 81 111 45 35 160 195 52 17 42 59 21 82 283 365 118 10 Picek Břetislav Plnotuční 857 19 64 83 31 25 135 160 49 31 44 75 30 75 243 318 110 11 Pražan Josef Mariášová škola Veselá 614 48 42 90 32 -17 51 34 18 75 205 280 59 106 298 404 109 12 David Pavel *Vajgar Jindřichův Hradec 505 33 49 82 28 53 26 79 29 56 118 174 52 142 193 335 109 13 Kubát Milan Mariášová Perleť 687 19 50 69 23 51 131 182 56 39 41 80 29 109 222 331 108 14 David Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 506 44 31 75 25 42 41 83 33 25 130 155 48 111 202 313 106 15 Trojan Štěpán Mariášová Perleť 659 18 110 128 46 -14 86 72 25 -1 85 84 34 3 281 284 105 16 Vojtěch Antonín Jizeran Doubrava 851 76 50 126 44 -11 67 56 23 16 84 100 38 81 201 282 105 17 Šampalík Václav KPŽE Budislavice 1212 50 75 125 47 14 54 68 28 45 29 74 25 109 158 267 100 18 Šáda Petr *Honda Česká Lípa 337 -42 20 -22 4 12 60 72 30 91 141 232 62 61 221 282 96 19 Janko Rudolf Honda Česká Lípa 864 -28 42 14 8 30 86 116 39 84 56 140 47 86 184 270 94 20 Šiška Libor KPŽE Budislavice 740 -95 25 -70 2 90 59 149 43 68 57 125 46 63 141 204 91 21 Kosek Zdeněk *Jizeran Doubrava 852 0 38 38 15 21 95 116 38 -4 109 105 37 17 242 259 90 22 Mareček Milan Mariášová Perleť 619 19 76 95 39 53 80 133 45 1 24 25 6 73 180 253 90 23 Richter Josef Jizeran Doubrava 854 29 56 85 29 36 99 135 48 -53 62 9 13 12 217 229 90 24 Čejka Zdeněk Alda team Horní Jelení 1386 28 66 94 35 45 82 127 42 20 16 36 12 93 164 257 89 25 Srb Michael Honda Česká Lípa 1475 12 87 99 38 -75 287 212 31 -133 91 -42 18 -196 465 269 87 26 Fanta Tomáš Falešní sobi A 319 4 82 86 33 -65 151 86 26 -9 76 67 28 -70 309 239 87 27 Hlas František MK EUTIT Mariánské Lázně A 164 24 2 26 12 7 36 43 20 55 120 175 54 86 158 244 86 28 Hinterholzinger Petr *MK EUTIT Mariánské Lázně A 1491 35 61 96 34 1 7 8 8 71 45 116 40 107 113 220 82 29 Hnojský Roman MK EUTIT Mariánské Lázně A 262 -14 68 54 20 -81 191 110 27 17 65 82 33 -78 324 246 80 30 Horna Pavel Honda Česká Lípa 949 -4 131 127 41 3 76 79 32 -69 53 -16 7 -70 260 190 80 31 Růžek Jaroslav Severozápad 803 92 156 248 59 -19 33 14 5 -24 45 21 11 49 234 283 75 32 Musil František Mariášová škola Veselá 1238 -85 136 51 22 -8 24 16 10 10 102 112 42 -83 262 179 74 33 Nápravník Miloš Mariášová škola Veselá 1483 -18 152 134 36 -59 70 11 14 25 41 66 23 -52 263 211 73 34 Rataj Richard Falešní sobi B 536 37 62 99 37 -29 34 5 4 -36 98 62 32 -28 194 166 73 35 Richtr Jaroslav Plnotuční 321 -119 23 -96 0 29 193 222 54 -52 69 17 19 -142 285 143 73 36 Semorád Jan *Vajgar Jindřichův Hradec 797 -50 93 43 19 -79 42 -37 2 34 115 149 49 -95 250 155 70 37 Kříž Lubomír KPŽE Budislavice 235 -97 9 -88 0 -12 112 100 35 54 44 98 35 -55 165 110 70 38 Hašek Jaroslav Mariášová škola Veselá 1405 70 51 121 43 -107 94 -13 15 4 29 33 10 -33 174 141 68 39 Bartyzal Miloš Severozápad 821 -3 69 66 26 27 89 116 37 -40 34 -6 4 -16 192 176 67 40 Jedlička David Falešní sobi B 824 8 63 71 24 -12 43 31 16 1 64 65 27 -3 170 167 67 41 Patočka František Jizeran Doubrava 853 -12 84 72 27 34 34 68 24 -4 48 44 15 18 166 184 66 42 Kubiska Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 1219 -36 68 32 16 -27 37 10 7 24 69 93 39 -39 174 135 62 43 Tomáš Petr Labská Mělník 584 -11 20 9 7 33 101 134 46 -189 66 -123 9 -167 187 20 62 44 Plucar Pavel Vajgar Jindřichův Hradec 897 -87 26 -61 3 -33 176 143 34 -12 65 53 22 -132 267 135 59 45 Bříza Vladimír Alda team Horní Jelení 326 -7 152 145 42 -37 50 13 11 -113 42 -71 3 -157 244 87 56 46 Turek Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 871 1 98 99 40 -48 46 -2 6 -81 56 -25 8 -128 200 72 54 47 Liška Zdeněk MK EUTIT Mariánské Lázně A 626 55 94 149 52 -23 8 -15 1 -60 10 -50 0 -28 112 84 53 48 Houžvička Vlastimil Labská Mělník 365 -16 64 48 17 -1 13 12 9 -1 59 58 24 -18 136 118 50 49 Doležal Vladislav *Plnotuční 1460 -18 21 3 5 20 38 58 22 51 6 57 17 53 65 118 44 50 Mejsnar Antonín Plnotuční 859 -83 129 46 21 -19 65 46 21 -127 39 -88 2 -229 233 4 44 51 Pokorný Jaroslav Honda Česká Lípa 862 -25 48 23 11 -32 18 -14 0 -6 76 70 31 -63 142 79 42 52 Pilský Dušan Severozápad 1434 -3 26 23 11 -41 7 -34 0 57 21 78 26 13 54 67 37 53 Škaloud Miroslav Plnotuční 1218 39 10 49 18 -54 65 11 13 -81 19 -62 1 -96 94 -2 32 54 Hošek Martin Falešní sobi B 975 -62 65 3 13 -83 39 -44 0 18 33 51 16 -127 137 10 29 55 Slabý Aleš Alda team Horní Jelení 866 -32 45 13 9 -50 56 6 12 -19 41 22 5 -101 142 41 26 56 Straka Pavel Severozápad 1408 -82 44 -38 6 8 31 39 17 -100 11 -89 0 -174 86 -88 23 57 Kříž Lubomír ml. KPŽE Budislavice 998 -49 1 -48 1 15 26 41 19 -136 21 -115 0 -170 48 -122 20 58 Kubíček Daniel Labská Mělník 5134 -76 4 -72 0 -7 6 -1 3 30 13 43 14 -53 23 -30 17
1 Falešní sobi A Grüner D , Pánek J , Svoboda D , Fanta T 13 125 218 9 117 155 306 14 146 201 261 16 134 481 785 39 397 39 2 Mariášová Perleť Mašek R , Kubát M , Trojan Š , Mareček M 4 67 267 14 130 139 371 16 153 55 168 6 84 261 806 36 367 36 3 Jizeran Doubrava Kuc R , Vojtěch A , Richter J , Patočka F 10 182 202 12 129 136 249 12 134 72 186 8 96 390 637 32 359 32 4 MK EUTIT Mariánské Lázně A Poláček J , Hlas F , Hnojský R , Liška Z 5 76 290 10 122 -74 410 5 88 80 294 14 132 82 994 29 342 29 5 Alda team Horní Jelení Kučera M , Čejka Z , Bříza V , Slabý A 7 101 421 16 139 55 229 8 104 29 123 3 58 185 773 27 301 27 6 Mariášová škola Veselá Pražan J , Musil F , Nápravník M , Hašek J 28 100 245 8 111 -183 215 2 47 110 348 12 124 27 808 22 282 22 7 Honda Česká Lípa Janko R , Srb M , Horna P , Pokorný J 8 -17 266 6 90 -42 449 7 102 -55 223 7 96 -114 938 20 288 20 8 Vajgar Jindřichův Hradec David J , Kubiska J , Plucar P , Turek J 1 9 197 5 81 -18 254 4 74 37 264 10 109 28 715 19 264 19 9 KPŽE Budislavice Šampalík V , Šiška L , Kříž L , Kříž L 11 -94 101 1 50 92 225 9 106 167 130 9 106 165 456 19 262 19 10 Labská Mělník Tislický J , Tomáš P , Houžvička V , Kubíček D 3 13 176 3 72 82 164 6 91 41 177 5 83 136 517 14 246 14 11 Plnotuční Picek B , Richtr J , Mejsnar A , Škaloud M 9 -25 203 2 70 35 393 10 124 -148 152 2 51 -138 748 14 245 14 12 Severozápad Růžek J , Bartyzal M , Pilský D , Straka P 12 86 251 7 96 16 153 3 59 -7 100 1 41 95 504 11 196 11 13 Falešní sobi B Rataj R , Jedlička D , Hošek M 15 -17 190 4 74 -124 116 1 20 -17 195 4 75 -158 501 9 169 9
Začátek:
sobota 31.10.2015 9:00:00
Startovné:
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Průběh turnaje:
Program turnaje:
9,00 - 9,30 Presentace účastníků a losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,40 - 16,40 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Na hojnou účast se těší celé družstvo VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC
Jiří David, Pavel David, Jiří Kubiska, Pavel Plucar,
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Jiří Turek
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Putimov u Pelhřimova 31.10.
1 Kuc Radek Jizeran Doubrava 947 77 96 173 56 66 116 182 62 60 54 114 43 203 266 469 161 2 Kučera Miloš Alda team Horní Jelení 832 80 203 283 62 60 91 151 50 28 66 94 41 168 360 528 153 3 Poláček Josef MK EUTIT Mariánské Lázně A 633 35 128 163 50 0 183 183 41 8 109 117 45 43 420 463 136 4 Štola Vladimír *Pražské Hvězdy 429 12 186 198 49 28 104 132 44 51 50 101 36 91 340 431 129 5 Tislický Jan Labská Mělník 585 40 92 132 48 50 50 100 36 12 105 117 45 102 247 349 129 6 Grüner David Falešní sobi A 743 56 34 90 30 10 122 132 40 127 93 220 56 193 249 442 126 7 Pánek Jindřich Falešní sobi A 706 -1 39 38 15 79 109 188 59 83 92 175 50 161 240 401 124 8 Svoboda Daniel Falešní sobi A 535 65 102 167 54 66 75 141 47 -38 66 28 20 93 243 336 121 9 Mašek Robert Mariášová Perleť 690 30 81 111 45 35 160 195 52 17 42 59 21 82 283 365 118 10 Picek Břetislav Plnotuční 857 19 64 83 31 25 135 160 49 31 44 75 30 75 243 318 110 11 Pražan Josef Mariášová škola Veselá 614 48 42 90 32 -17 51 34 18 75 205 280 59 106 298 404 109 12 David Pavel *Vajgar Jindřichův Hradec 505 33 49 82 28 53 26 79 29 56 118 174 52 142 193 335 109 13 Kubát Milan Mariášová Perleť 687 19 50 69 23 51 131 182 56 39 41 80 29 109 222 331 108 14 David Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 506 44 31 75 25 42 41 83 33 25 130 155 48 111 202 313 106 15 Trojan Štěpán Mariášová Perleť 659 18 110 128 46 -14 86 72 25 -1 85 84 34 3 281 284 105 16 Vojtěch Antonín Jizeran Doubrava 851 76 50 126 44 -11 67 56 23 16 84 100 38 81 201 282 105 17 Šampalík Václav KPŽE Budislavice 1212 50 75 125 47 14 54 68 28 45 29 74 25 109 158 267 100 18 Šáda Petr *Honda Česká Lípa 337 -42 20 -22 4 12 60 72 30 91 141 232 62 61 221 282 96 19 Janko Rudolf Honda Česká Lípa 864 -28 42 14 8 30 86 116 39 84 56 140 47 86 184 270 94 20 Šiška Libor KPŽE Budislavice 740 -95 25 -70 2 90 59 149 43 68 57 125 46 63 141 204 91 21 Kosek Zdeněk *Jizeran Doubrava 852 0 38 38 15 21 95 116 38 -4 109 105 37 17 242 259 90 22 Mareček Milan Mariášová Perleť 619 19 76 95 39 53 80 133 45 1 24 25 6 73 180 253 90 23 Richter Josef Jizeran Doubrava 854 29 56 85 29 36 99 135 48 -53 62 9 13 12 217 229 90 24 Čejka Zdeněk Alda team Horní Jelení 1386 28 66 94 35 45 82 127 42 20 16 36 12 93 164 257 89 25 Srb Michael Honda Česká Lípa 1475 12 87 99 38 -75 287 212 31 -133 91 -42 18 -196 465 269 87 26 Fanta Tomáš Falešní sobi A 319 4 82 86 33 -65 151 86 26 -9 76 67 28 -70 309 239 87 27 Hlas František MK EUTIT Mariánské Lázně A 164 24 2 26 12 7 36 43 20 55 120 175 54 86 158 244 86 28 Hinterholzinger Petr *MK EUTIT Mariánské Lázně A 1491 35 61 96 34 1 7 8 8 71 45 116 40 107 113 220 82 29 Hnojský Roman MK EUTIT Mariánské Lázně A 262 -14 68 54 20 -81 191 110 27 17 65 82 33 -78 324 246 80 30 Horna Pavel Honda Česká Lípa 949 -4 131 127 41 3 76 79 32 -69 53 -16 7 -70 260 190 80 31 Růžek Jaroslav Severozápad 803 92 156 248 59 -19 33 14 5 -24 45 21 11 49 234 283 75 32 Musil František Mariášová škola Veselá 1238 -85 136 51 22 -8 24 16 10 10 102 112 42 -83 262 179 74 33 Nápravník Miloš Mariášová škola Veselá 1483 -18 152 134 36 -59 70 11 14 25 41 66 23 -52 263 211 73 34 Rataj Richard Falešní sobi B 536 37 62 99 37 -29 34 5 4 -36 98 62 32 -28 194 166 73 35 Richtr Jaroslav Plnotuční 321 -119 23 -96 0 29 193 222 54 -52 69 17 19 -142 285 143 73 36 Semorád Jan *Vajgar Jindřichův Hradec 797 -50 93 43 19 -79 42 -37 2 34 115 149 49 -95 250 155 70 37 Kříž Lubomír KPŽE Budislavice 235 -97 9 -88 0 -12 112 100 35 54 44 98 35 -55 165 110 70 38 Hašek Jaroslav Mariášová škola Veselá 1405 70 51 121 43 -107 94 -13 15 4 29 33 10 -33 174 141 68 39 Bartyzal Miloš Severozápad 821 -3 69 66 26 27 89 116 37 -40 34 -6 4 -16 192 176 67 40 Jedlička David Falešní sobi B 824 8 63 71 24 -12 43 31 16 1 64 65 27 -3 170 167 67 41 Patočka František Jizeran Doubrava 853 -12 84 72 27 34 34 68 24 -4 48 44 15 18 166 184 66 42 Kubiska Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 1219 -36 68 32 16 -27 37 10 7 24 69 93 39 -39 174 135 62 43 Tomáš Petr Labská Mělník 584 -11 20 9 7 33 101 134 46 -189 66 -123 9 -167 187 20 62 44 Plucar Pavel Vajgar Jindřichův Hradec 897 -87 26 -61 3 -33 176 143 34 -12 65 53 22 -132 267 135 59 45 Bříza Vladimír Alda team Horní Jelení 326 -7 152 145 42 -37 50 13 11 -113 42 -71 3 -157 244 87 56 46 Turek Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 871 1 98 99 40 -48 46 -2 6 -81 56 -25 8 -128 200 72 54 47 Liška Zdeněk MK EUTIT Mariánské Lázně A 626 55 94 149 52 -23 8 -15 1 -60 10 -50 0 -28 112 84 53 48 Houžvička Vlastimil Labská Mělník 365 -16 64 48 17 -1 13 12 9 -1 59 58 24 -18 136 118 50 49 Doležal Vladislav *Plnotuční 1460 -18 21 3 5 20 38 58 22 51 6 57 17 53 65 118 44 50 Mejsnar Antonín Plnotuční 859 -83 129 46 21 -19 65 46 21 -127 39 -88 2 -229 233 4 44 51 Pokorný Jaroslav Honda Česká Lípa 862 -25 48 23 11 -32 18 -14 0 -6 76 70 31 -63 142 79 42 52 Pilský Dušan Severozápad 1434 -3 26 23 11 -41 7 -34 0 57 21 78 26 13 54 67 37 53 Škaloud Miroslav Plnotuční 1218 39 10 49 18 -54 65 11 13 -81 19 -62 1 -96 94 -2 32 54 Hošek Martin Falešní sobi B 975 -62 65 3 13 -83 39 -44 0 18 33 51 16 -127 137 10 29 55 Slabý Aleš Alda team Horní Jelení 866 -32 45 13 9 -50 56 6 12 -19 41 22 5 -101 142 41 26 56 Straka Pavel Severozápad 1408 -82 44 -38 6 8 31 39 17 -100 11 -89 0 -174 86 -88 23 57 Kříž Lubomír ml. KPŽE Budislavice 998 -49 1 -48 1 15 26 41 19 -136 21 -115 0 -170 48 -122 20 58 Kubíček Daniel Labská Mělník 5134 -76 4 -72 0 -7 6 -1 3 30 13 43 14 -53 23 -30 17
Putimov u Pelhřimova 31.10.
1 Falešní sobi A Grüner D , Pánek J , Svoboda D , Fanta T 13 125 218 9 117 155 306 14 146 201 261 16 134 481 785 39 397 39 2 Mariášová Perleť Mašek R , Kubát M , Trojan Š , Mareček M 4 67 267 14 130 139 371 16 153 55 168 6 84 261 806 36 367 36 3 Jizeran Doubrava Kuc R , Vojtěch A , Richter J , Patočka F 10 182 202 12 129 136 249 12 134 72 186 8 96 390 637 32 359 32 4 MK EUTIT Mariánské Lázně A Poláček J , Hlas F , Hnojský R , Liška Z 5 76 290 10 122 -74 410 5 88 80 294 14 132 82 994 29 342 29 5 Alda team Horní Jelení Kučera M , Čejka Z , Bříza V , Slabý A 7 101 421 16 139 55 229 8 104 29 123 3 58 185 773 27 301 27 6 Mariášová škola Veselá Pražan J , Musil F , Nápravník M , Hašek J 28 100 245 8 111 -183 215 2 47 110 348 12 124 27 808 22 282 22 7 Honda Česká Lípa Janko R , Srb M , Horna P , Pokorný J 8 -17 266 6 90 -42 449 7 102 -55 223 7 96 -114 938 20 288 20 8 Vajgar Jindřichův Hradec David J , Kubiska J , Plucar P , Turek J 1 9 197 5 81 -18 254 4 74 37 264 10 109 28 715 19 264 19 9 KPŽE Budislavice Šampalík V , Šiška L , Kříž L , Kříž L 11 -94 101 1 50 92 225 9 106 167 130 9 106 165 456 19 262 19 10 Labská Mělník Tislický J , Tomáš P , Houžvička V , Kubíček D 3 13 176 3 72 82 164 6 91 41 177 5 83 136 517 14 246 14 11 Plnotuční Picek B , Richtr J , Mejsnar A , Škaloud M 9 -25 203 2 70 35 393 10 124 -148 152 2 51 -138 748 14 245 14 12 Severozápad Růžek J , Bartyzal M , Pilský D , Straka P 12 86 251 7 96 16 153 3 59 -7 100 1 41 95 504 11 196 11 13 Falešní sobi B Rataj R , Jedlička D , Hošek M 15 -17 190 4 74 -124 116 1 20 -17 195 4 75 -158 501 9 169 9