září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V10: Kolence
so 23.09. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 30.09. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
PP9: Praha
út 17.10. 18:00 - 00:00

 

září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V10: Kolence
so 23.09. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 30.09. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
PP9: Praha
út 17.10. 18:00 - 00:00

 

#HráčZBPBSBB
1Šenold Vojtěch7885061294380
2Mejsnar Jan-5951557962374
3Kotva Pavel6717301401359
4Hošek Martin193727920355
5Kučera Miloš-244856612355
6Gruner David7786381416348
7Rataj Richard268709977331
8Nečas Jan137805942320
9Polka Marek244609853318
10Mareček Milan5846501234317
#HráčZBPBSB
1Gringos25541955450961
2Vaněk Sharks4712895336657
3Limit Pardubice-7182598188046
4Krákora Pub4052370277545
5MK EUTIT Mariánské Lázně A4032203260643
6Plzeňácí-1591672151342
7Myšoci-91897188840
8Staroplzeňáci-18561450-40631
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B2652242250762
2Nevyzpytatelní-3012831253059
3NML Zdice-4642687222353
4KPŽE Budislavice6842096278051
5Alda Team Horní Jelení-11052386128149
6MK EUTIT Mariánské Lázně B6373880123
7Plzeň II U Levých-5606488813
8Plzeňácí B40828369111
9AC Šárka Notors-158220628
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (5)28316191902270
2David Pavel (87)7185841302264
3Maceška Vladimír (25)21311191332261
4Vlk Stanislav (81)355616971229
5Chaluš Vladimír (78)2869201206225
6Kubiska Jiří (148)401270671211
7Musil František (100)-29563534205
8Korbel Jiří (107)282541823202
9Susko Ladislav (80)85634719198
10Hrubeš Bohumil (108)23343366196
TAB3
#HráčZBPBSBB
5Kučera Miloš26316721935417
1Batík Jiří10333171350440
3Mejsnar Jan-14682188720421
7Jančík Luděk464445909415
2Zachar Miroslav6006801280421
4Štola Vladimír3118201131419
6Jedlička David26965991416
8Hošek Martin1289721100414
9Šenold Vojtěch365217582391
10Mejsnarová Šárka-6605599338
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (5)1410141028121
2Gruner David (6)31547779295
3Hošek Martin (4)3253456692
4Rataj Richard (7)26610036668
5Batík Jiří (11)3622438666
6Štola Vladimír (12)15712127865
7Nečas Jan (8)438606104463
8Pánek Jindřich (17)25527758
9Jedlička David (15)1210311557
10Jančík Luděk (59)46247057
#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel (3)7247371461138
2Šenold Vojtěch (1)9193921311137
3Gruner David (6)7595041263124
4Batík Jiří (11)5144981012124
5Štola Vladimír (12)3657881153120
6Polka Marek (9)373428801110
7Podskalský Jiří (13)330513843104
8Kučera Miloš (5)-27080353394
9Čapla Jiří (22)15446361789
10Baxa Josef (21)-933922-1189
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL3-2017: Žlutice (18.3.)

Dne 18.3.2017 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Žlutice - restaurace Nad Hradbami, pořadatel: 603528758).

Třetí březnovou sobotu se ve Žluticích v penzionu Nad Hradbami sešlo 82 hráčů z 13 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jiří Turek před Vladimírem Břízou a třetí byl Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Rudolf Janko před Antonínem Vojtěchem a na třetím místě skončil Pavel Plucar. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Falešní Sobi B a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Jiří David před Jindřichem Pánkem a třetí skončil Vladimír Čerňanský. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Celkovým vítězem turnaje se stal Antonín Vojtěch na druhém místě skončil Jindřich Pánek, který na turnaji vyhrál produktivitu. Na třetím místě skončil Vladimír Chaluš. Aktivitu na turnaji vyhrál Zdeněk Švéda. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Falešní Sobi A před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení.

CELÁ TABULKA RL3: Žlutice 18.3.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Vojtěch AntonínJizeran Doubrava85135130165457816324159627313546175366541150
2Pánek JindřichFalešní sobi A7063971110417687163468617626259201334535146
3Chaluš VladimírVajgar140112715728454229912141-215014838147406553133
4Munia KamilFalešní sobi A7317212820048291732025224477123125348473123
5Špaček Václav ml.*Vajgar6844116620747-142142003750531033777433510121
6Kučera MilošAlda team H.Jelení832124192316561610912539-191058625121406527120
7Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov14054081121431170812646671134197218315110
8Mašek RobertMariášová Perlet6906720527252497312242-158576115336451100
9Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-161100-6104820225056376910642-7637129598
10Jedlička DavidFalešní sobi B82433397214431071504817778347722330096
11Poláček JosefMK Licita Kladruby6337516824350-1692761907070265933038995
12Richtr JaroslavPlnotuční3211618340812713540831222055410726737494
13Hnojský RomanMK Licita Kladruby262812213037124557171985104403925229194
14Švéda Zdeněk*nezávislí810-90101114-13195182364321926252-6051545592
15Tomáš PetrLabská Mělník584447812242-4523-220122832054812118430590
16Bartyzal MilošMariášová Perlet821393574191413514943-3011787242328731086
17Picek BřetislavPlnotuční857734611934-154-11089941834914714429183
18Šturm DanielFalešní sobi B9733343762122658727197190357417925383
19David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50610596920-112312089166255628824833682
20Hovězák Dušan*MK Licita Kladruby4203924528449-4565200256489321937439381
21Štola VladimírFalešní sobi B4292817720544511411935-2867390535836379
22Janko RudolfHonda Česká Lípa864334073179317827162-7317-5605323528879
23Mareček MilanMariášová Perlet619-146551125010115150263157166219725978
24Hlas František*MK Licita Kladruby16439599833-2320-30111611724412714026777
25Loužil Miroslav*Mariášová sešlost501-1958390316697341996115433122025177
26Václavík Alois*MK Licita Kladruby634447824231841582761584713913827776
27Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87110622232862-1944252-126957117533541075
28Hošek MartinFalešní sobi B975-955463651121775436164185922828775
29Souček VáclavPlnotuční1507-8820411622-5146-504415219650-9540230772
30Čerňanský VladimírVajgar1452-555-500-158873164622527156-2431829472
31Tislický JanLabská Mělník585812313139-934250494594334820225072
32Kuc RadekJizeran Doubrava947-22967423759116649-6325-380-1021220272
33Biel Hilmar*nezávislí74424285222311613945343569228117926069
34Slabý AlešAlda team H.Jelení866974714438-1815513730-11118-930-3222018868
35Petřík DanMariášová sešlost819-3293611517395613012512539-1525724267
36Kinčeš LadislavMariášová sešlost476-4210159163687112-513513036-4430426064
37Bříza VladimírAlda team H.Jelení3268636745359-10124-770-3171404-4646241663
38Dufek ZdeněkVajgar1404-12682-4402269913210697931-9422012663
39Halámek Zdeněk*nezávislí60668715346852601523113409715024761
40Šáda Petr*Honda Česká Lípa337-3565384768023275582292818721560
41Škaloud MiroslavPlnotuční12183381114401221330-471146719-221621459
42Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6596037973049388729-32926010610421059
43Richter JosefJizeran Doubrava854-16867267107114336152101219020259
44Zezulka Petr*nezávislí615581863124406425-1535222817420258
45Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-51411363517415822-7269-30-6025119157
46Knedlík Petr*nezávislí541-335320025386324364581282813616452
47Srb Michael*Honda Česká Lípa1475-46954911-221038120-581489020-12634622051
48Kůt MilanLabská Mělník748-10877729-6797321-9369-240-10923512650
49Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby14116476313889973124254934816120947
50Baxa JosefKPžE Budislavice1117-12051-6902411413847-6272100-1582377947
51Fanta TomášFalešní sobi A31934671013615365183424515214519745
52Bučil PetrAlda team H.Jelení249-5122-290-5037-1302610513145-751648945
53Černý MilošLabská Mělník1478-135-80648314744-5447-70-313513244
54Semorád Jan*GOLDSERVIS Pelhřimov797-12919-1100347410838-8266-160-177159-1838
55Kejval Miroslav*nezávislí50272616318531361342862174112016136
56Rataj RichardFalešní sobi A536-1460465-83136539-17856821-11428116735
57David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-1643270631374-2868430-1216014834
58Růžek JaroslavMariášová sešlost803-18860-1280-26835776687427-208211334
59Čokáš Josef*nezávislí604-106-407531106283118495965515133
60Forman Václav*Mariášová Perlet685223456619395818-1605984013317332
61Křapka AntonínHonda Česká Lípa147612778932-899230-7816-620-1551853032
62Horna PavelHonda Česká Lípa949972111828-192450-10121-800-23664328
63Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8623656827-1526110-3921-180-511126127
64Kurak Josef*nezávislí501553298225-314090-4210-320-20795925
65Ševčík TomášMariášová sešlost500-24785410-8028-520-13705714-1171765924
66Vlk Aleš*nezávislí5039-348-260-8231507114851529457415
67Křížová MarieKPžE Budislavice342-5726-31030275714-1426120-41793814
68Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491182846051116010475713338611913
69Kříž LubomírKPžE Budislavice235-12133-880-5037-130-781355713-249205-4413
70Kovařík Antonín*nezávislí5028-1310-30-351127711-245-190-721275511
71Kalianko Ignác*nezávislí5037-394890-24251057126910-6857910
72Janda Jiří*nezávislí709-8179023315410-272810-12766410
73Kadlec Radek*nezávislí809-1564497-2361383-5221-310-901465610
74Haranza Josef*nezávislí50384595410-461-450-9922-770-10032-6810
75Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-525970-5432-2201945649-87136499
76Šampalík VáclavKPžE Budislavice12121137481-2641150154557-141321188
77Čokášová Eva*nezávislí605-315-260-5199486256310-57110536
78Houdek Josef*Mariášová sešlost5029-6563-20-2718-90-742350-99123240
79Jelínek Jan*nezávislí1148223250-95-40-2412-120-112090
80Houžvička Vlastimil*Labská Mělník365-212210-310-310-1129180-6351-120
81Kubát Milan*Mariášová Perlet687-2016-40-3767300-9415-790-15198-530
82Drienovský Stanislav*nezávislí1429-7233-390-5269170-4811-370-172113-590
CELÁ TABULKA RL3: Žlutice 18.3.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Falešní sobi APánek J, Munia K, Fanta T, Rataj R1314526614125223961010793308101032609703433534
2Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Bříza V, Bučil P730760616153-52301869-2428157423111882929629
3Jizeran DoubravaVojtěch A, Kuc R, Richter J, Patočka F101229479416036116141871334552597882729027
4Falešní sobi BJedlička D, Šturm D, Štola V, Hošek M159425947911333314137232098872308012630326
5PlnotučníRichtr J, Picek B, Souček V, Škaloud M918331896-31194240216368161532038932628926
6GOLDSERVIS PelhřimovPlucar P, David J, Turek J, David P1-4538158235277662124321141341149792527825
7Mariášová PerletMašek R, Bartyzal M, Mareček M, Trojan Š4166277910111330912135-52063462747922428224
8VajgarChaluš V, Čerňanský V, Dufek Z40-54244354292569895444412125299442426824
9Labská MělníkTomáš P, Tislický J, Kůt M, Černý M3422881011049196765781977811696812425624
10MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Hinterholzinger P5784311212213178358292026791208112125921
11Mariášová sešlostPetřík D, Kinčeš L, Růžek J, Ševčík T35-98272241-619013213289102-1037901217512
12Honda Česká LípaJanko R, Křapka A, Horna P, Pokorný J8112163687-11296562-1905410-895131214912
13KPžE BudislaviceBaxa J, Křížová M, Kříž L, Šampalík V11-1661141128182461-139261220-2775577827
Začátek:
sobota 18.3.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Žlutice - restaurace Nad Hradbami (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: