září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 30.09. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
JČL-K10: Čerčany
so 14.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
PP9: Praha
út 17.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 21.10. 09:00 - 15:00

 

září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 30.09. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
JČL-K10: Čerčany
so 14.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
PP9: Praha
út 17.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 21.10. 09:00 - 15:00

 

#HráčZBPBSBB
1Šenold Vojtěch7885061294380
2Mejsnar Jan-5951557962374
3Kotva Pavel6717301401359
4Hošek Martin193727920355
5Kučera Miloš-244856612355
6Gruner David7786381416348
7Rataj Richard268709977331
8Nečas Jan137805942320
9Polka Marek244609853318
10Mareček Milan5846501234317
#HráčZBPBSB
1Gringos25541955450961
2Vaněk Sharks4712895336657
3Limit Pardubice-7182598188046
4Krákora Pub4052370277545
5MK EUTIT Mariánské Lázně A4032203260643
6Plzeňácí-1591672151342
7Myšoci-91897188840
8Staroplzeňáci-18561450-40631
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B2652242250762
2Nevyzpytatelní-3012831253059
3NML Zdice-4642687222353
4KPŽE Budislavice6842096278051
5Alda Team Horní Jelení-11052386128149
6MK EUTIT Mariánské Lázně B6373880123
7Plzeň II U Levých-5606488813
8Plzeňácí B40828369111
9AC Šárka Notors-158220628
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (5)28316191902270
2David Pavel (87)7185841302264
3Maceška Vladimír (25)21311191332261
4Vlk Stanislav (81)355616971229
5Chaluš Vladimír (78)2869201206225
6Kubiska Jiří (148)401270671211
7Musil František (100)-29563534205
8Korbel Jiří (107)282541823202
9Susko Ladislav (80)85634719198
10Hrubeš Bohumil (108)23343366196
TAB3
#HráčZBPBSBB
5Kučera Miloš26316721935417
1Batík Jiří10333171350440
3Mejsnar Jan-14682188720421
7Jančík Luděk464445909415
2Zachar Miroslav6006801280421
4Štola Vladimír3118201131419
6Jedlička David26965991416
8Hošek Martin1289721100414
9Šenold Vojtěch365217582391
10Mejsnarová Šárka-6605599338
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (5)1410141028121
2Gruner David (6)31547779295
3Hošek Martin (4)3253456692
4Rataj Richard (7)26610036668
5Batík Jiří (11)3622438666
6Štola Vladimír (12)15712127865
7Nečas Jan (8)438606104463
8Pánek Jindřich (17)25527758
9Jedlička David (15)1210311557
10Jančík Luděk (59)46247057
#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel (3)7247371461138
2Šenold Vojtěch (1)9193921311137
3Gruner David (6)7595041263124
4Batík Jiří (11)5144981012124
5Štola Vladimír (12)3657881153120
6Polka Marek (9)373428801110
7Podskalský Jiří (13)330513843104
8Kučera Miloš (5)-27080353394
9Čapla Jiří (22)15446361789
10Baxa Josef (21)-933922-1189
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL9-2015: Budislavice (3.10.)

Dne 3.10.2015 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2015 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: 723489412).

Fotogalerie

První říjnovou sobotu se v Budislavicích restauraci sešlo 57 hráčů z 12 družstev na devátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jiří David před Josefem Poláčkem a třetí byl Milan Mareček. V družstvech zvítězila Mariášová Perleť před družstvem Vajgar J. Hradec a na třetím místě bylo družstvo Labská Mělník. Ve druhém kole zvítězil Pavel Horna před Radkem Kucem a na třetím místě skončil Roman Hnojský. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Jizeran Doubrava a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení. Ve třetím kole vyhrál Miroslav Škaloud před Danielem Šturmem a třetí skončil Břetislav Picek. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi B. Celkovým vítězem turnaje se stal Miloš Kučera. Na druhém místě v turnaji skončil Antonín Vojtěch a třetí byl Tomáš Fanta, který na turnaji vyhrál i produktivitu. Aktivitu na turnaji vyhrál Jan Mejsnar. Soutěž družstev vyhrála Mariášová Perleť před družstvem Vajgar J. Hradec a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení.
Článek na webu Mladého Smolivce

CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 3.10.2015
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Kučera MilošAlda team Horní Jelení832467612252516711842-391971583858340398132
2Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851329712950-64640228213721952108280388124
3Fanta TomášFalešní sobi A3192275974298781764946398529166192358120
4Mareček MilanMariášová Perleť61972951675648561043631467728151197348120
5Poláček JosefMK EUTIT Mariánské Lázně A6335112617759-92155632649710132-37378341117
6Turek JiříVajgar Jindřichův Hradec871387010843-8585024531411944883269352115
7Plucar PavelVajgar Jindřichův Hradec897-201159534386610437-9160151409341350111
8Horna PavelHonda Česká Lípa949-2812-16411912324262618714843152222374109
9Janko RudolfHonda Česká Lípa864-59085365283135461080902757253310109
10Mašek RobertMariášová Perleť690-1013212239-42985623721522246-45445400108
11Hošek MartinFalešní sobi B975457111647-12251311401622024973258331107
12Bříza Vladimír*Alda team Horní Jelení3261511112645-29835425-2016214237-34356322107
13Čejka ZdeněkAlda team Horní Jelení13868536129904313339298211139127178305107
14David JiříVajgar Jindřichův Hradec5068511720262-5403521-282802278239317105
15Mejsnar JanPlnotuční858-5720014327-32216184351413014442-75546471104
16Škaloud MiroslavPlnotuční1218-5662613-8605228992723716235394429103
17Trojan ŠtěpánMariášová Perleť6591312814148-3914-252501592095024301325100
18Kuc RadekJizeran Doubrava9475255107415715020759-859-76024214238100
19Tomáš PetrLabská Mělník584716713849-413513143-39652672826729599
20Šiška LiborKPŽE Budislavice740376410140-864563027779253120523695
21Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa86226487435-113524145699155447118225393
22Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-351006525-197859271910612541-3528424993
23Tislický JanLabská Mělník585-47167336811918754-12291745221927191
24Mejsnar AntonínPlnotuční859-193213122611113741-1215214036-529529089
25Slabý AlešAlda team Horní Jelení8663757837-1011710732-701255519-7731724088
26Picek BřetislavPlnotuční85717385524-4339-4797151248567122829987
27Kříž LubomírKPŽE Budislavice2352414717154-41521112-701306021-8732924287
28Štola Vladimír*Pražské Hvězdy4296663129441410612040-5330-2322719922686
29Patočka FrantišekJizeran Doubrava853-18341615415596331128129352421724183
30Semorád Jan*Vajgar Jindřichův Hradec797-8920-6903312315648159511034-4123819782
31Kubiska Jiří*Vajgar Jindřichův Hradec1219-14948222818821650-11372681627429080
32Šturm DanielFalešní sobi B973-29391010-2729296519425959926227178
33Svoboda DanielFalešní sobi A535-45652017-4433-1163924428354-5034229277
34Bučil PetrAlda team Horní Jelení249-1420611733811134266995318512721276
35Bartyzal MilošSeverozápad821-3446121464801444715556153118121276
36Hrdlička JiříSeverozápad132-869612827734156343106338211920176
37Richter Josef*Jizeran Doubrava854362653031417231-76760142717019775
38Křížová MarieKPŽE Budislavice34217476431-7184131829467526-2517715275
39Hlas FrantišekMK EUTIT Mariánské Lázně A164-15432820-5330-2334514418947-2321719470
40Munia KamilFalešní sobi B7310414121-221521345-6641-253-6829722969
41Hnojský RomanMK EUTIT Mariánské Lázně A262-8719-6814516220756-138103-359-18028410466
42Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852-1917-273218521752-833256523524065
43Křapka Antonín*Honda Česká Lípa1476-7518-5724510414944-1011343317-13125612563
44David PavelVajgar Jindřichův Hradec505-16442820426301747186523358812360
45Houžvička VlastimilLabská Mělník365214514746-20131-170012344613-1872102359
46Pánek JindřichFalešní sobi A706-2714-135-1722586894162452413015458
47Kubát MilanMariášová Perleť68730649438-5051110-88981010-10821310558
48Rataj RichardFalešní sobi A536-228-143-147561298687624-2815112356
49Novák PetrFalešní sobi B10151287932-2712-15421355620457512056
50Šáda PetrHonda Česká Lípa337-3810-280357010538-791194016-8219911754
51Liška ZdeněkMK EUTIT Mariánské Lázně A626-3221916-8423419-13887518-2415212853
52Janda Jiří*Falešní sobi B7092827552332154720-367-29124497344
53Šampalík VáclavKPŽE Budislavice1212-3534-18-877-80019759430-1031161338
54Černý MilošLabská Mělník147813122518-517121302258313936
55Richtr Jaroslav*Plnotuční321-3729-86-40622216-981141612-1752053034
56Petrovaj JanSeverozápad867-19755626-2610-165-7530-450-120115-531
57Růžek JaroslavSeverozápad803-21199-7028-421-28795111-1001181821
CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 3.10.2015
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Mariášová PerleťMareček M, Mašek R, Trojan Š, Kubát M47535516143-4420556988420101241199803133631
2Vajgar Jindřichův HradecTurek J, Plucar P, David J, David P110330214139251646829131991112197852933229
3Alda team Horní JeleníKučera M, Čejka Z, Slabý A, Bučil P7572049118214148121151634871082877002834128
4PlnotučníMejsnar J, Škaloud M, Mejsnar A, Picek B9-96300364-1438791042105531616010012402832828
5Honda Česká LípaHorna P, Janko R, Srb M, Šáda P8-68202465206276161469027381112287512832228
6Jizeran DoubravaVojtěch A, Kuc R, Patočka F, Kosek Z1066186810613039014144752985932718742734327
7Labská MělníkTomáš P, Tislický J, Houžvička V, Černý M369283121285927110110-271012251016552426324
8Falešní sobi AFanta T, Svoboda D, Pánek J, Rataj R13-5015426467175786153377141281707062327823
9Falešní sobi BHošek M, Šturm D, Munia K, Novák P15961407100-41269365126391121281818002229322
10MK EUTIT Mariánské Lázně APoláček J, Hlas F, Hnojský R, Liška Z533191695-55359810136329697148792029320
11KPŽE BudislaviceŠiška L, Kříž L, Křížová M, Šampalík V117825810125-1202002605019848186561626616
12SeverozápadBartyzal M, Hrdlička J, Petrovaj J, Růžek J12-61190568659746736177359404641219412
Začátek:
sobota 3.10.2015 9:00:00
Startovné:
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Průběh turnaje:
Program turnaje:
9,00 - 9,30 Presentace účastníků a losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,40 - 16,40 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Konstaktní osoba:
Za Lubomír Kříž, Budislavice 40, Nepomuk 335 01, tel.: 723489412
Budislavice - hostinec U Křížů (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)