listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major5: Praha
so 25.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 09.12. 09:00 - 16:00
JČL-V12: Častrov
so 09.12. 09:00 - 15:00
JČL-K13: Veselí nad Lužnicí
so 16.12. 09:00 - 15:00
listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major5: Praha
so 25.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 09.12. 09:00 - 16:00

 

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major5: Praha
so 25.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 09.12. 09:00 - 16:00
JČL-V12: Častrov
so 09.12. 09:00 - 15:00
JČL-K13: Veselí nad Lužnicí
so 16.12. 09:00 - 15:00
listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major5: Praha
so 25.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 09.12. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-244856612455
2Šenold Vojtěch7885061294385
3Mejsnar Jan-5951557962374
4Hošek Martin193727920370
5Kotva Pavel6717301401359
6Batík Jiří690297987357
7Gruner David7786381416338
8Rataj Richard268709977336
9Polka Marek244609853333
10Nečas Jan137805942330
#HráčZBPBSB
1Gringos25541955450961
2Vaněk Sharks4712895336657
3Limit Pardubice-7182598188046
4Krákora Pub4052370277545
5MK EUTIT Mariánské Lázně A4032203260643
6Plzeňácí-1591672151342
7Myšoci-91897188840
8Staroplzeňáci-18561450-40631
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B2652242250752
2Nevyzpytatelní-3012831253051
3NML Zdice-4642687222343
4KPŽE Budislavice6842096278043
5Alda Team Horní Jelení-11052386128139
6MK EUTIT Mariánské Lázně B6373880119
7Plzeň II U Levých-560648889
8Plzeňácí B4082836919
9AC Šárka Notors-158220626
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)41821022520340
2Maceška Vladimír (23)23115141745316
3David Pavel (92)8577131570313
4Vlk Stanislav (88)3398141153277
5Musil František (97)154751905265
6Chaluš Vladimír (76)32811051433257
7Kubiska Jiří (150)291385676245
8Susko Ladislav (78)-35934899243
9Vondráčková Šárka (85)511424935238
10Hrubeš Bohumil (110)-10357347233
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (21)32214491771118
4Šampalík Václav (48)1610551071102
2Kříž Lubomír (29)911841193105
3Sedlecký Pavel (61)5809871567103
5Hanisch Martin (18)22114501671101
6Kocík František (103)28453782192
7Šiška Libor (119)-392101262078
8Maceška Vladimír (23)-859105519644
9Křížová Marie (144)-252232-2029
10Hanzlík Václav (100)1114715815
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš10722972404538
2Batík Jiří13976011998516
3Jančík Luděk7337211454504
4Jedlička David42312271650496
5Zachar Miroslav8417781619491
6Hošek Martin-3061299993484
7Štola Vladimír-12211911069479
8Rataj Richard3237371060470
9Šenold Vojtěch481311792458
10Mejsnar Jan-14682188720421
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (10)3769811357114
2Hrbáček Aleš (85)4977441241107
3Kučera Miloš (1)101134114496
4Čejka Zdeněk (27)21759881589
5Slabý Aleš (66)-46074228288
6Tomek Václav (56)-49770120484
7Lukášek Jiří (15)752389114171
8Bříza Vladimír (60)-52469316968
9Maceška Vladimír (23)5360766067
10Kuneš Daniel (148)-242155-8748
#HráčZBPBSBB
1Šenold Vojtěch (2)12434661709201
2Kotva Pavel (5)71710871804198
3Batík Jiří (6)6597731432191
4Polka Marek (9)5255811106169
5Štola Vladimír (12)-621013951159
6Kučera Miloš (1)-2071179972153
7Čapla Jiří (22)4585681026143
8Jedlička David (14)-31823792138
9Baxa Josef (24)-13881241-147133
10Munia Kamil (74)3348211155129
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL8-2015: Tisová u St. Sedliště (19.9.)

Dne 19.9.2015 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2015 (Místo konání: Tisová u St. Sedliště - restaurace Práce, pořadatel: 722801024).

Fotogalerie

Třetí zářijovou sobotu se v restauraci Práce v Tisové u Starého Sedliště sešlo 56 hráčů z 13 družstev na osmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladislav Doležal před Robertem Maškem a třetí byl Jiří Turek. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar J. Hradec před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě bylo družstvo Severozápadu. Ve druhém kole zvítězil Milan Mareček před Danem Petříkem a na třetím místě skončil Pavel Plucar. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi A před družstvem MK EUTIT M. Lázně B a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Ve třetím kole vyhrál Miloš Kučera před Jiřím Davidem a třetí skončil Antonín Mejsnar. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Honda Alda team H. Jelení. Celkovým vítězem turnaje se stal Milan Mareček, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Antonín Mejsnar a třetí byl Dan Petřík. Aktivitu na turnaji vyhrál Robert Mašek. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Mariášová Perleť před družstvem MK EUTIT M. Lázně B a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A.

CELÁ TABULKA RL8: Tisová u St. Sedliště 19.9.2015
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Mareček MilanMariášová Perleť6191663793210020030062907616648206339545142
2Mejsnar Antonín*Plnotuční859755412944227496385717823556154306460138
3Petřík DanSeverozápad819226991357922330259387511343139367506137
4Mašek RobertMariášová Perleť6904414819259-428846227222229499458467130
5Tislický JanLabská Mělník5851743602748121169495911517454124279403130
6Hnojský RomanMK EUTIT Mariánské Lázně B2625310015349274572283214818052112293405129
7Svoboda DanielFalešní sobi A53527110137451549725154-9817225172288460124
8Plucar PavelVajgar Jindřichův Hradec89732121153475815621456-2081612170358428124
9Srb MichaelHonda Česká Lípa147580921725234558933-341671333780314394122
10Kučera MilošAlda team Horní Jelení832-441389431-26835725872143016217435452118
11Bříza VladimírAlda team Horní Jelení32640133173501112914044-811395822-30401371116
12Kuc RadekJizeran Doubrava947-15442919577713446688215047110203313112
13Šampalík VáclavKPŽE Budislavice121263381013643438629807615645186157343110
14Liška ZdeněkMK EUTIT Mariánské Lázně B626505210237-1719517841-451197430-12366354108
15Picek BřetislavPlnotuční85746367294351943561041104153218271105
16Mejsnar JanPlnotuční858-109116724-3124321239336710040-107426319103
17Křapka Antonín*Honda Česká Lípa1476-137360288310218552-851183319-1529327899
18David JiříVajgar Jindřichův Hradec506-2116-58675813081172253596626332997
19Hovězák DušanMK EUTIT Mariánské Lázně A4207050120431610712343-204222116619926597
20Čunát JaroslavKPŽE Budislavice141-467125211412814245-281088031-6030724797
21Rataj RichardFalešní sobi A53621315125782139485047973610914225196
22Kubiska Jiří*Vajgar Jindřichův Hradec1219-4474323496010942155368286016022093
23Kubát MilanMariášová Perleť6875012417454-293236-119786321025326392
24Škaloud Miroslav*Plnotuční12183213016248-6958934-1019981624426090
25Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-7748-2911-101099937-311311042-9027018090
26Doležal VladislavPlnotuční14604815620462-726-6607647124-1722620986
27Poláček JosefMK EUTIT Mariánské Lázně A633-37794225-24573315498413346-1222020886
28Růžek JaroslavSeverozápad803279011739-35592410-4315611335-5130525484
29Šturm DanielFalešní sobi B973-1312-171828331119610744-119018982
30Bartyzal MilošSeverozápad821547813246371653182514391411610822478
31Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-13633-1031204565274011215250-7619011478
32Křížová MarieKPŽE Budislavice342-4332918302959219731128381239321677
33Hinterholzinger PetrMK EUTIT Mariánské Lázně B1491-526211456439937353873268610719377
34Fanta TomášFalešní sobi A31932498134-2017-34385997395012517577
35Hošek MartinFalešní sobi B975191231174613618250591497015722776
36Pánek JindřichFalešní sobi A706-3721-1623111915047295079272319021376
37Turek JiříVajgar Jindřichův Hradec8714214118356-51813017-13852-863-14727412776
38Hlas FrantišekMK EUTIT Mariánské Lázně B1641726432063431064011283913919718873
39Munia KamilFalešní sobi B731199211138-20522-1831-3908733-1892041572
40Jedlička DavidFalešní sobi B824-313713440-6769214-641054116-13431117770
41Bučil PetrAlda team Horní Jelení249-3948916171532132868834-2014912963
42David PavelVajgar Jindřichův Hradec5052891119429314016-3021-94714315062
43Patočka FrantišekJizeran Doubrava8533673109415273212-505117-915114260
44Janko RudolfHonda Česká Lípa864-3116-153-50118682611597029-7019312358
45Trojan ŠtěpánMariášová Perleť6592437612618617932-5412-420-121109858
46Horna PavelHonda Česká Lípa9499596830-8362811-5966710-5816110351
47Štola Vladimír*Pražské Hvězdy429-5343-109-83127442419315018-1172018451
48Houžvička VlastimilLabská Mělník365-191088933-14622-12428334115-157163650
49Novotný PetrLabská Mělník1461-36592322-7605319-151836-581377947
50Tomáš PetrLabská Mělník584-25381315-7264-89-21826121-1181846645
51Richtr JaroslavPlnotuční321-4228-144-7615423-43904717-921798744
52Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8521472113-15634820-3331-25-341016738
53Hobl JaroslavMK EUTIT Mariánské Lázně A100-4637-95-1923479576623-561176135
54Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-2529410118198-28522412-42894730
55Václavík AloisMK EUTIT Mariánské Lázně A6-7740-376-15442-1123-----23182-1499
56Semorád Jan*Vajgar Jindřichův Hradec797-8917-720-4934-155-17238-1342-31089-2217
CELÁ TABULKA RL8: Tisová u St. Sedliště 19.9.2015
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Mariášová PerleťMareček M, Mašek R, Kubát M, Trojan Š4110335141457634912116863951412927210794039040
2MK EUTIT Mariánské Lázně BHnojský R, Liška Z, Hinterholzinger P, Hlas F3212017891061022811411822305101082447643333233
3Falešní sobi ASvoboda D, Rataj R, Fanta T, Pánek J13611725912422981614911715681024206262934229
4Vajgar Jindřichův HradecPlucar P, David J, Turek J, David P1102353161451331210103312743841469392933229
5KPŽE BudislaviceŠampalík V, Čunát J, Kříž L, Křížová M1113142375772168101217219161333075772730927
6PlnotučníPicek B, Mejsnar J, Doležal V, Richtr J9-57335101155355797462359105-69252631726
7Alda team Horní JeleníKučera M, Bříza V, Bučil P7-433198972227482843912118-339852429724
8SeverozápadPetřík D, Růžek J, Bartyzal M121032371212081298587202455922047802229922
9Falešní sobi BŠturm D, Hošek M, Munia K, Jedlička D1535241795-20287695-56291693-418191928319
10Jizeran DoubravaKuc R, Vojtěch A, Patočka F, Kosek Z103512417332249910315246796826191727217
11Labská MělníkTislický J, Houžvička V, Novotný P, Tomáš P3-38210482-3124537746230490-236851124911
12Honda Česká LípaSrb M, Janko R, Horna P, Pokorný J864180692-24209270-51278178-1166792409
13MK EUTIT Mariánské Lázně AHovězák D, Poláček J, Hobl J, Václavík A5-44169274-2718716538183280-3353952195
Začátek:
sobota 19.9.2015 9:00:00
Startovné:
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Průběh turnaje:
Program turnaje:
9,00 - 9,30 Presentace účastníků a losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,40 - 16,40 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Za družstvo MK EUTIT Mariánské Lázně Václavík Alois, tel : 722 801 024
Tisová u St. Sedliště - restaurace Práce (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)