září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V10: Kolence
so 23.09. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 30.09. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
PP9: Praha
út 17.10. 18:00 - 00:00

 

září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V10: Kolence
so 23.09. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 30.09. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
PLLM8: Praha
so 23.09. 12:45 - 18:45
JČL9: Hořepník
ne 01.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:00 - 00:00
RL8: Sokolov
so 07.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 09.10. 17:30 - 23:30
PLLM9: Praha
so 14.10. 12:45 - 18:45
PP9: Praha
út 17.10. 18:00 - 00:00

 

#HráčZBPBSBB
1Šenold Vojtěch7885061294380
2Mejsnar Jan-5951557962374
3Kotva Pavel6717301401359
4Hošek Martin193727920355
5Kučera Miloš-244856612355
6Gruner David7786381416348
7Rataj Richard268709977331
8Nečas Jan137805942320
9Polka Marek244609853318
10Mareček Milan5846501234317
#HráčZBPBSB
1Gringos25541955450961
2Vaněk Sharks4712895336657
3Limit Pardubice-7182598188046
4Krákora Pub4052370277545
5MK EUTIT Mariánské Lázně A4032203260643
6Plzeňácí-1591672151342
7Myšoci-91897188840
8Staroplzeňáci-18561450-40631
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B2652242250762
2Nevyzpytatelní-3012831253059
3NML Zdice-4642687222353
4KPŽE Budislavice6842096278051
5Alda Team Horní Jelení-11052386128149
6MK EUTIT Mariánské Lázně B6373880123
7Plzeň II U Levých-5606488813
8Plzeňácí B40828369111
9AC Šárka Notors-158220628
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří64222612903748
2Kučera Miloš62723692996727
3David Jiří52614691995622
4Špaček Václav ml.-6621672101583
5Štola Vladimír49616312127582
6Picek Břetislav42813581786537
7Trojan Štěpán34713441691534
8Hošek Martin23016021832531
9Hnojský Roman9115851676531
10Janko Rudolf35713351692517
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov196255707532210
2Alda team H.Jelení123462277461182
3Plnotuční95655186474176
4Mariášová Perlet135649746330155
5MK Licita Kladruby100342845287145
6Falešní sobi B89048625752143
7Honda Česká Lípa97743655342143
8Jizeran Doubrava98441505134126
9Labská Mělník49544024897107
10Falešní sobi A92735464473100

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (5)28316191902270
2David Pavel (87)7185841302264
3Maceška Vladimír (25)21311191332261
4Vlk Stanislav (81)355616971229
5Chaluš Vladimír (78)2869201206225
6Kubiska Jiří (148)401270671211
7Musil František (100)-29563534205
8Korbel Jiří (107)282541823202
9Susko Ladislav (80)85634719198
10Hrubeš Bohumil (108)23343366196
TAB3
#HráčZBPBSBB
5Kučera Miloš26316721935417
1Batík Jiří10333171350440
3Mejsnar Jan-14682188720421
7Jančík Luděk464445909415
2Zachar Miroslav6006801280421
4Štola Vladimír3118201131419
6Jedlička David26965991416
8Hošek Martin1289721100414
9Šenold Vojtěch365217582391
10Mejsnarová Šárka-6605599338
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (5)1410141028121
2Gruner David (6)31547779295
3Hošek Martin (4)3253456692
4Rataj Richard (7)26610036668
5Batík Jiří (11)3622438666
6Štola Vladimír (12)15712127865
7Nečas Jan (8)438606104463
8Pánek Jindřich (17)25527758
9Jedlička David (15)1210311557
10Jančík Luděk (59)46247057
#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel (3)7247371461138
2Šenold Vojtěch (1)9193921311137
3Gruner David (6)7595041263124
4Batík Jiří (11)5144981012124
5Štola Vladimír (12)3657881153120
6Polka Marek (9)373428801110
7Podskalský Jiří (13)330513843104
8Kučera Miloš (5)-27080353394
9Čapla Jiří (22)15446361789
10Baxa Josef (21)-933922-1189
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL1-2013: Mělník (12.1.)

Dne 12.1.2013 se od 09:00 konal 1. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2013 (Místo konání: Mělník - hostinec U Ještěra, pořadatel: 0).

CELÁ TABULKA RL1: Mělník 12.1.2013
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Biel Hilmar
744398412354801882687810719830578226470696210
2Turek Jiří
Pelhřimov
871501161666177129206725118523672178430608205
3Slabý Aleš
86685204289784822126975-5287352781512593180
4David Jiří
5061398111528769156592211814060122285407171
5Novák Petr
Praha
10101191195189881776337599654126266392168
6Táborský Milan
Olešná
122031157188700989847-185845030340370167
7Trojan Štěpán
65927140167637680156598667442111286397164
8Fanta Tomáš
31951761815935447945796314259119283402163
9Kučera Miloš
832-212742534951021075026861125810462472157
10Rataj Richard
Deštná
536-7169178112520672609815864134239373153
11Strobachová Ingrid
46480144224727687535671774493283376151
12Škaloud Miroslav
1218-368653719851044867961636583249332150
13Kotva Pavel
634-374912122217119366531632167038383421148
14Picek Břetislav
857188894530133163682838663459259318147
15Pírko Libor
868-7510429273092122571915217161-26348322145
16Chlupáč Josef
876-36158122437446120491271835150275325143
17Tislický Jan
5856192153573110013160-4975262543267310142
18Pánek Jindřich
70617127144581038819164-4302619116245361141
19Kubát Milan
6874166107482112414561055553262245307141
20Hlas František
1646576141562159804335447940121179300139
21Mejsnar Antonín
859-8464-2010201461666266100166662310312138
22Pokorný Jaroslav
862-863553116678340321351676340265305134
23Mareček Milan
619-1882643545104149651246583339232271133
24Poláček Josef
633-55883324-1719818155-2815112353-100437337132
25Krupka Stanislav
747-93111182694958316714621375-17306289132
26Kosek Zdeněk
8525412618068-6337-2611-13998652-22262240131
27Vojtěch Antonín
85118142160601511112652-36531716-3306303128
28Holan Vladimír
1885212117366-20826233-1861432614264278125
29Patočka Frantisek
8531011312355169811451-30552518-4266262124
30Liška Zdeněk
62691021115027507742-661553230213243124
31Bučil Petr
2492014616665-6680142129427136-17268251122
32Bultman Milan
885-19664725249612056-491348538-44296252119
33Jandová Hana
884-1487733643378041-1182713918206224116
34Štola Vladimír
429-2418215847-54701622-18957746-96347251115
35Doležal Vladislav
500757419840-2739121619901095749170219113
36Richter Josef
Janovice
854171471646431235432-39401159210219111
37Růžek Jaroslav
8031466804124850281064744226178204111
38Kubiska Jiří
Černovice
1219367911553-5236-16124944934533159192110
39Mejsnar Jan
858-191099038-1018717754-5038-1212-79334255104
40Horna Pavel
949-1413812446-16533727-18685029-48259211102
41Havel Otakar
67884941786233215434-7126-45646141187102
42Švéda Zdeněk
8108021929975-35461115-4325-189229029299
43Hácha František
99843612042-451268139-93021173019222298
44Václavík Alois
6-27482115-2921-8145014819868-621721197
45Mašek Robert
690-18695130-9825-73829699856-871637694
46Jedlička David
8243151821-33592623-2828048-3215612492
47Richtr Jaroslav
321-5238-148-431177436-2913410547-12428916591
48David Pavel
Jindřichův Hradec
50513637639-187456305273220016416489
49Ferech Jaroslav
834-611125132-1838202016496535-6319913687
50Hošek Martin
Praha
975151523420113125-17533624411511983
51Kůt Milan
748-296637201211712953-14446-9810-1612296883
52Blahník Zdeněk
683-11402919-26441819-21977643-5818112381
53Janko Rudolf
864-1422813-10713-946608814862-611236281
54Pipta Michal
714-138-511-3931-81322729455-301118179
55Forman Václav
68534548338816173474128456010578
56Janda Jiří
709-843352340848298293721408012073
57Kinčeš Ladislav
476-17533622-331037038-2422-213-7417810473
58Andrle Radek
1342-1454428-6021-397-8706237-691366772
59Bartyzal Miloš
821-46954929-52671518-51782723-1492409170
60Petřík Dan
819-9251618-4815610844-4710-378-1041918770
61Houžvička Vlastimil
365-1319616-10391-1224-29825330-1451924770
62Tomáš Petr
584-9064-269-4959146-5751-614-1512105969
63Šturm Daniel
973-7043-277-381-37926618749-821052365
64Kuc Radek
947-46621614-7837637-6844-2411-1211896862
65Bříza Vladimír
32615678244-11543-7210-8028-527-180138-4261
66Soudský Radim
863-339-246-21523126-22563422-761174154
CELÁ TABULKA RL1: Mělník 12.1.2013
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Alda team H.Jelení07846247081783415498157428035492411319156041
2Falešní sobi A013-71414343916030346311199372571172881089137737
3Vajgar J.Hradec01117352469135930136079931441315275967124235
4Sokolov.strojírny06502883381014230845017491812305241777101832
5Severozápad012342162507564404961368396464101581052121030
6MK EUTIT Mar.Lázně051926628583130733865734340011107916102325
7Falešní sobi B015-4150146313727240981232183411325664089624
8Pražské Hvězdy0210844755515-672201533-332632306893093824
9Plnotuční09-212652446394054441066268334784938102223
10Jizeran Doubrava0108238146311242923165-7920712842788090720
11Labská Mělník03191771965393123519-135208733-7769762017
12Honda Česká Lípa08-362231874-2117215147429136581768670316
Začátek:
sobota 12.1.2013 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Mělník - hostinec U Ještěra (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)